Hizmetlerimiz

BRAND ANIMATION

BRAND ANIMATION

Sizin için Lansman, Bayi Toplantılarınız, Saha Aktiviteleriniz, Yurt içi ve Yurt dışı Fuar Organizasyonlarınız, Gerilla Pazarlamaları, Event marketing uygulamaları, Roadshow uygulamalar, Promosyon uygulamalarını düzenlemekteyiz.

Oku
PRODÜKSİYON

PRODÜKSİYON

Tv, Sinema Filmleri, Radyo spotları, Basın kampanyaları, Outdoor ve İnternet uygulamalarının Taslak aşamasından mecradaki yerlerini alana denk, verimli zaman ve ekipman kullanımıyla en uygun koşullarda, en doğru şekilde sizin için gerçekleştiriyoruz.

Oku
STRATEJIK PLANLAMA

STRATEJIK PLANLAMA

Bir bakıma sizin için Navigasyon hizmeti sağlıyoruz. uzun vadeli ve geleceği dönük bir bakış açısı ile Markanızın bulunduğu nokta ile ulaşmaya arzu ettiği nokta arasındaki yol tarifini sağlamak bizim görevimizdir.

Oku
ÜRETİM ATÖLYESİ

ÜRETİM ATÖLYESİ

Reklam ve Pazarlama Stratejilerinin temeli Kreatif ise, Atölyemizde hayallerinizi hayallerimizle birleştirip Reklamın geçici bir iletişim biçimi olmadığına inanarak, Ürün kimliğinden başlayan bir süreçle Markanıza ruh kazandırıyoruz

Oku
SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA

A takımınız olarak hedef kitlenizi belirleriz... Stratejinizi ve rakip analizinizi belirleyelim ki Sosyal Medya'da Başarınızı hedefleyelim. Başarınızın Başarımız olması için Markanızın zayıf ve güçlü yönlerini bilememiz en önemli noktadır. Sosyal Medya Platformunda olmanızla Firmanız Marka farkındalığını Satışlarda artışı bire bir müşteri iletişimini sağlayacağı gibi geleceğe yatırım ve Firmanıza itibar sağlayacaktır.

Oku
MEDYA PLANLAMA SATIN ALMA

MEDYA PLANLAMA SATIN ALMA

Her çözümün her Marka'da yaramayacağını biliriz... Markanın kendi ihtiyaçlarını ve Tüketicinin yapısına göre özel olarak geliştirip iletişim çözümleri sağlarız... Markanın esas sahibinin Tüketici olduğunu bilerek size özgün Planlama ve Satın alma yaparız...

Oku

Reklam ve dijital pazarlama için, Bizi şimdi arayın +90x veya e-posta gönderin @